LV EN RU

Meklēšana: b038645217

JAUNUMS - BIOPON granulētie RUDENS MĒSLOJUMI!
Rudens mēslošana ir labs pamats nākamajai dārzkopības sezonai. Ziemas klimats ir nelabvēlīgs lielākajai daļai dārza augu, bet ar parezi izvēlētu mēslojumu augi, augļu koki un krūmi tiek sagatavoti ziemošanai. Augiem rudens mēslošana ir vitāli nepieciešama. To neizdarot, var tikt apdraudēta augu izdzīvošana ziemas periodā. Tādēļ savu sortimentu esam papildinājuši ar Biopon granulēto universālo rudens mēslojumu, kā arī ar Biopon granulēto rudens mēslojumu zālienam un Biopon granulēto rudens mēslojumu skujeņiem.
Jaunums - Yplon veļas līdzekļu un mīkstinātāju sērija
Jaunums - Yplon šķidro veļas mazgāšanas un mīkstināšanas līdzekļu sērija. Tajā ietilpst 3 veidu šķidrie veļas mazgāšanas līdzekļi - delikātai veļai ar lanolīnu, melnai veļai ar kašmira ekstraktu un krāsainai veļai ar zīda ekstraktu. Kā arī veļas mīkstinātāju koncentrāti ar 3 dažādām smaržām.
Jaunumi - Yplon krēmveida tīrīšanas līdzekļi
Jaunumi - Yplon krēmveida tīrīšanas līdzekļi ar mikrodaļiņām cietām virsmām. Līdzeklis paredzēts tērauda un emaljētu virsmu tīrīšanai un spodrināšanai. Neskrāpē virsmu. Ar citrusu smaržu vai ziedu smaržu. Nav paredzēts koka, plastmasas, krāsotām, u.c. delikātām virsmām.
Jaunumi - Yplon Power līdzekļi mājas uzkopšanai
Jaunumi - Yplon produktu klāstam pievienojušies divi Power spreja līdzekļi ērtākai un ātrākai mājas uzkopšanai. Yplon Power sprejs dažādu virsmu un tauku, kā arī to nosēdumu notīrīšanai. Pateicoties jaunajai formulai viegli noņem taukus no cepeškrāsnīm, griliem, u.c. taukainām virsmām. Kā arī Yplon Power līdzeklis kaļķu un rūsas traipu un nosēdumu notīrīšanai vannas istabās, tualetes telpās, izlietnēs, utt.
Dilmah Premium Melnā Tēja – vēl svaigāks un garšīgāks!
Esam priecīgi pastāstīt, ka Dilmah klasisko melno tēju līnija (25, 30, 50 un 100 maisiņi iepakojumā) piedzīvo jaukas pārmaiņas. Ir palielināts tējas daudzums maisiņā - iepriekšējo 1.5 gramu vietā tagad ir 2 grami tīrās Ceilonas tējas. Tas padara produkta garšu vēl bagātāku un aromātu vēl izteiksmīgāku.
Ir nomainījies arī tējas paciņas dizains. Tajā tiek atspoguļotas Ceilonas tējas skaistās plantācijas un ir attēlotas galvenās Dilmah tējas zīmola vērtības – tīrība, svaigums, izcelsmes unikalitāte, ētika un Dilmah Dibinātāja un viņa ģimenes locekļu personīgā atbildība par produkta kvalitāti.
LURE vates kociņi 200 gb. PET iepakojumā
Sortiments tiek papildināts ar jauniem LURE kokvilnas vates kociņiem ausu, deguna tīrīšanai, kā arī dekorotīvās kosmētikas uzklāšanai un noņemšanai. Produktam ir mūsdienīgs polietilēna iepakojums, kas ir ērti lietojams un neaizņem daudz vietas.